مدیران آنلاین: 0
داوران آنلاین: 0
کاربران آنلاین: 0
کاربران میهمان: 124
تعداد بازدیدکنندگان: 108443
قوانین و مقررات

الف ) شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از بخش ثبت نام نهایی و خربد غرفه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
۱. خرید حق شرکت در کنفرانس و یا غرفه از وب سایت کنفرانس بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
۲. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این سایت بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
۳. كاربران هنگام سفارش حق شرکت و یا خرید غرفه ملزم می باشند اطلاعات صحیح و كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
۴. وب سایت کنفرانس هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
۵. تمام ابزاری که در وب سایت کنفرانس با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كد باشد.
۶. ارتباط وب سایت کنفرانس با کاربران ، صرفا و بصورت متمرکز از طریق وب سایت epd-c.ir و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.
۷. وب سایت کنفرانس به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

ب ) شرایط و ضوابط خدمات فروش حق شرکت و یا فروش غرفه

از نظر حقوقی در معاملات ، وب سایت کنفرانس به آدرس epd-c.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
۱. فروش حق شرکت و یا فروش غرفه بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در وب سایت کنفرانس درج نموده است.
۲. فروشنده به هنگام تائید سفارش حق شرکت و غرفه آن را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
۳. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه لرستان می باشد.